SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl
Previous Next

Dyżury specjalistów Poradni Psychologiczno – Pedagicznej nr 1 w Białymstoku w okresie ferii zimowych

W odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji i Nauki o podjęcie działań przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży wsparcia w okresie ferii zimowych, uruchomiona zostaje specjalna infolinia pod numerem telefonu 730 071 801, która będzie w okresie najbliższych dwóch tygodni obsługiwana przez specjalistów PoradniPsychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku.

Dyżury telefoniczne będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 pod nr telefonu 730 071 801.

Przypominamy, że pomoc świadczona dzieciom i młodzieży z rejonu działania PoradniPsychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku, odbywa się niezmiennie - z zachowaniem reżimu sanitarnego - przez cały rok szkolny. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Poradni oraz profilu w mediach społecznościowych.

as amm

kompet