SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Głosujmy na nasz Projekt nr O01 w ramach Budżetu Obywatelskiego !

"Modernizacja elewacji SP nr 8 im. św. Kazimierza Królewicza" - Projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Już od dziś do 15 października 2020 możemy głosować na nasz projekt. Numer projektu to 001 (O jak Osiedlowy) a tytuł projektu: "Modernizacja elewacji SP nr 8 im. św. Kazimierza Królewicza". Projekt zakłada odnowienie elewacji frontowej i bocznej budynku szkoły oraz sali gimnastycznej.
Liczymy na Wasze głosy, bo chcemy mieć piękną szkołę. Liczą się także głosy Waszych najbliższych, znajomych , znajomych naszych znajomych. Wygrajmy i sprawmy, by nasza szkoła była piękniejsza!!!! Zagłosuj i udostępnij informacje o głosowaniu i naszym projekcie. 

Dziękujemy

Link do głosowania znajdziecie tu: https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/bialystok_obywatelski/karta-do-glosowania-dla-mieszkancow-bialegostoku-na-projekty-budzetu-obywatelskiego-2021.html?fbclid=IwAR1XyWS0P0MItgNUQH6kmwk4-wOcEqw7JF5me2BkhWYnmFEAhgEPyULIK3U
Głos można oddać drogą internetową ale można też głosować tradycyjnie. Mobilny punkt – namiot na Rynku Kościuszki – ustawiony zostanie 3, 4, 10 i 11 października w godz. 12.00-16.00. Papierowe karty do głosowania mają unikalny identyfikator – kod kreskowy i numer. Głosowanie na skserowanych kartach będzie uznane za nieważne.

as amm

facebook

kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub